Przegląd Pokazów Multimedialnych w POS

15 lutego 2019 w Poleskim Ośrodku sztuki odbył się IV Przegląd Pokazów Multimedialnych członków Okręgu Łódzkiego ZPFP. Jak zwykle publiczność dopisała i mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze prace.
Obejrzeliśmy 16 prezentacji autorstwa Adriany Bogdanowskiej, Renaty Stadnik, Joanny Petery-Zganiacz, Małgorzaty Szafrańskiej-Kuhn, Mariana Jarosińskiego, Ryszarda Sąsiadka, Grzegorza Zakrzewskiego, Krzysztofa Kuhna, Michała Ludwiczaka, Marka Wyszomirskiego, Piotra Szewczyka i Sebastiana Sołtyszewskiego.
Po spotkaniu widzowie mieli możliwość porozmawiać z twórcami, dowiedzieć się jak i gdzie wykonujemy nasze zdjęcia, zapytać o warsztat i sprzęt.
Pokaz poprzedził wywiad prezesa Okręgu Michała Ludwiczaka w TVP3 Łódź, w którym oprócz reklamy naszej imprezy widzowie mogli dowiedzieć się miedzy innymi co nas pociąga w fotografii przyrodniczej, jak wykonać dobre zdjęcie natury, co powinno cechować dobrego fotografa przyrody, jak powstają pomysły na zdjęcia i oczywiście jak tworzyć pokazy multimedialne.
 
parent menu item not found: "130"