Wernisaż wystawy Michała Staneckiego.

13 lutego 2020 w "Galeryjce Olimpijce" odbył się wernisaż wystawy Michała Staneckiego pod tytułem "Inny punkt widzenia".
Michał jest artystą poszukującym. Lubi zdobywać nowe doświadczenia a jednocześnie testować nowe technologie. Tym razem postanowił zaprezentować nam wyniki swoich doświadczeń, z fotografowania pejzaży z wykorzystaniem dronów.
Na wystawę składa się efektowny zestaw krajobrazów, widzianych z "lotu ptaka". Obrazy starannie dobrane pod względem różnorodności środowisk, pór roku, barw i kompozycji, wyglądają naprawdę widowiskowo.
Prezentowane prace, w większości przypadków przedstawiają tereny, leżące w promieniu maksymalnie 50 km od Łodzi. A więc na ogół doskonale znane obecnym na wernisażu fotografom przyrody. A jednak oglądane z perspektywy, z której do tej pory ich nie widzieliśmy, były czasami trudne do rozpoznania. Dlatego każde zdjęcie było przedmiotem wielu szczegółowych analiz i dyskusji. A także zachwytów, że tereny, które trochę nam już spowszedniały, mogą wyglądać tak atrakcyjnie z innego punktu widzenia.
Kustosz galerii - Krzysztof Kurowski, który od zawsze z wielką sympatią odnosi się do działalności naszego stowarzyszenia, już zapowiada kolejne wystawy przyrodnicze. Tak więc niewątpliwie jeszcze nie raz w tym roku, odwiedzimy gościnną galerię przy ulicy Piotrkowskiej 132. :-)
 
 
parent menu item not found: "130"