HeaderSearchForm

Powakacyjne spotkanie OT

20190408 0086m17 września br. odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie członków Okręgu Toruńskiego ZPFP. Witając wszystkich przybyłych, Piotr Szumigaj przedstawił agendę spotkania, której głównym punktem był oczywiście XV Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2019 w Izabelinie. Dlatego też Michał Fabiszewski raz jeszcze przypomniał o zbliżającym się terminie nadsyłania zdjęć, z których będzie wybierał fotografie na wystawę, pokazującą dorobek naszego Okręgu Toruńskiego ZPFP. Spośród nadesłanych prac zostanie wybranych 46 fotografii.
 
Kolejną sprawą związaną z Izabelinem to sprawa koszulek z nadrukiem naszego logo. Niestety nie było Piotra Olkiewicza, który jest odpowiedzialny za ten punkt programu. Nie mniej zdecydowaliśmy, że każdy przesyła drogą e-mail rozmiar koszulki oraz ilość jaką będzie chciał kupić. Obowiązkiem Piotra Olkiewicza jest przesłać nam numer konta oraz cenę jednostkową za koszulkę. Po dokonaniu wpłaty na wskazane konto, Piotr zamówi odpowiednią ilość koszulek.
 
Marcin Niesyn oraz Piotr Szumigaj będący administratorami naszej strony internetowej oraz facebooka udzielili nam informacji jak będą zmieniały się nasze „okna na świat”. Dowiedzieliśmy się o standaryzacji w tym zakresie, określonej przez ZG ZPFP - co nas bardzo ucieszyło. Koledzy podali również nowy adres e-mail naszego okręgu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
W kolejnym punkcie naszego spotkania Dariusz Łenski zademonstrował nam pokaz zdjęć Jurka Holca, przygotowany na jego wystąpienie podczas XV Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury 2019 w Izabelinie.
 
Na zakończenie spotkania Piotr Kriesel zaproponował organizację pleneru jesiennego w Rytych Błotach w terminie 18-20 października.
 
opracował Andrzej Składanowski
parent menu item not found: "130"