HeaderSearchForm

Wernisaż w Domu Muz 20.10.2016

Udało się. Pierwszy wernisaż wystawy za czasów Zarządu OT ZPFP kadencji 2016-2020 r. już za nami. W gościnnych murach Domu Muz w Toruniu, zorganizowaliśmy wystawę pt. "W pogoni za ulotną chwilą". Wzięło w niej udział 13. członków OT i 5. naszych sympatyków, którzy zaczęli regularnie do nas zaglądać. Tak ważną dla nas imprezę otworzył Dyrektor Domu Muz - Tomasz Grzeszkowiak i nasz Prezes - Janusz Kępa. Trzeba przyznać, że frekwencja dopisała, mimo że za oknem pogoda nie była sprzyjająca do wyjścia z domu. To świadczy o tym, że nasze społeczeństwo przyrodą się jednak interesuje. Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom, a wśród nich i Panu Damianowi Wasilewskiemu - dyrektorowi Biura Poselskiego Pawła Szramki. Wystawa będzie eksponowana do 19 listopada, więc jest jeszcze szansa by ci, którym się nie udało jej odwiedzić, zrobili to w tym czasie.
Jeszcze raz zachęcamy gorąco do obejrzenia naszych prac tym bardziej, że dla oglądających przygotowaliśmy konkurs, w którym jest do wygrania przepiękny album "PTAKI POLSKI" tom I i II autorstwa Andrzeja G. Kruszewicza.

Wybór autora najpiękniejszych fotografii wystawy pt. „ W pogoni za ulotną chwilą ” zorganizowanej wspólnie przez Dom Muz w Toruniu i Okręg Toruński Związku Polskich Fotografów Przyrody w okresie października i listopada 2016 roku został już rozstrzygnięty.
Dnia 23 listopada 2016 roku komisja w składzie: Janusz Kępa – Prezes OT ZPFP, Tomasz Grzeszkowiak – dyrektor Domu Muz w Toruniu oraz Zbigniew Przybysz – kurator wystaw Domu Muz w Toruniu po otworzeniu urny i przeliczeniu głosów stwierdziła, że publiczność odwiedzająca wystawę, oddała najwięcej głosów na fotografie wykonane przez Mariana Strześniewskiego i tym samym nadała mu tytuł autora najpiękniejszych fotografii wystawy.
Spośród tych, którzy głosowali na fotografie Mariana Strześniewskiego została w drodze losowania wybrana p. Jolanta Błaszczyk – Pyska, na którą czeka wspaniały album pt. „Ptaki Polski” A.G.Kruszewicza. Jest on do odbioru w Domu Muz w Toruniu.
Zarówno p. Marianowi Strześniewskiemu jak i p. Jolancie Błaszczyk – Pyska serdecznie gratulujemy.
 
 
parent menu item not found: "130"