HeaderSearchForm

Spotkanie grudniowe

Na koniec 2016 roku, jak co miesiąc, spotkaliśmy się w gronie członków i sympatyków Okręgu Toruńskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Było to spotkanie szczególne, bo przedświąteczne i ostatnie w tym roku. Podzielenie się wigilijnym opłatkiem i pojawienie się na stole „co nieco”, podkreśliło ten szczególny, przedwigilijny nastrój, za co bardzo dziękuję wszystkim obecnym.
 
 
Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji fotograficznych naszych dotychczasowych sympatyków, którym kilkanaście minut potem, co ostatnio stało się tradycją naszych spotkań, zostały wręczone legitymacje członkowskie Związku Polskich Fotografów Przyrody . Trójce nowym kolegom tj. Michałowi Zielińskiemu, Piotrowi Górnemu i Dariuszowi Jaworskiemu gratulujemy i życzymy niestających sukcesów w realizacji ich pasji.
Kolejny punkt spotkania to oglądanie nagrodzonych prezentacji multimedialnych z Festiwalu zorganizowanego w listopadzie br. przez Zarząd Główny naszego stowarzyszenia. Jak się okazało, nie wszyscy pojawili się w Izabelinie, więc z chęcią zapoznali się z dorobkiem tych najlepszych. Po tym „z łezką w oczach” obejrzeliśmy nasz stary, związkowy pokaz multimedialny i na jego podstawie dyskutowaliśmy nad postacią naszego nowego, który postanowiliśmy wykonać w najbliższym czasie. Na samym końcu spotkania Marcin Niesyn pokazał krótką fotorelacje o muflonach. Ponad 3,5- godzinne spotkanie uzupełnione bieżącymi sprawami zakończyliśmy złożeniem sobie świątecznych życzeń. Zobaczymy się jeszcze raz w tym roku, tj. 30 grudnia na wernisażu wystawy w Golubiu-Dobrzyniu.
 
 
 

 Tekst: Janusz Kępa

parent menu item not found: "130"