HeaderSearchForm

Spotkanie luty

Tradycyjnie, jak co miesiąc, w trzeci wtorek lutego 2017 roku gościliśmy w firmie Jurka na spotkaniu związkowym. Dla członków Zarządu OT było to miłe rozpoczęcie spotkania, na którym usłyszeliśmy pod naszym adresem słowa pochwały, poparcia i zachęty do dalszej pracy, wygłoszone przez przedstawiciela Komisji Rewizyjnej OT, jako podsumowanie rocznej kadencji Zarządu OT. Dziękujemy bardzo.
W prawdziwie sielski nastrój wprowadził nas wielbiciel naszego Okręgu – Norbert Gajewski, który fotograficznie oprowadził nas po Puszczy Białowieskiej.
Kroku dotrzymali mu następni prelegenci tj. Michał Zieliński i Marian Strześniewski, Marcin Niesyn, Michał Fabiszewski którzy przedstawiając swoje fotografie opowiadali o szczegółach wspólnej pasji.
 
Fotograficzne opowieści uzupełnił Robert Pancerzyński, który przed laty próbował dostać się do naszego grona. Wtedy z różnych przyczyn nie udało mu się, ale teraz po odbyciu stażu kandydackiego z pewnością zasili nasze szeregi.
 
 
 
By uatrakcyjnić spotkanie – jego prowadzący – Michał Fabiszewski – rozpoczął dyskusję na temat sposobu elektronicznego segregowania zdjęć. Każdy z uczestników spotkania miał możliwość wypowiedzenia się w tej kwestii. Temat był na tyle ciekawy, że bardzo ożywiona wymiana zdań zaczęła wykraczać poza wąsko okrojone ramy i dlatego będziemy tę tematykę rozwijać i kontynuować na kolejnych spotkaniach.
Dobrze prowadzący spotkanie, wisienkę na torcie, pozostawił na sam koniec. Tą wisienką było wystąpienie naszego MacGyvera tj. Pawła Rzeszota. Opowiedział i pokazał nam własnoręcznie zrobiony nóż, który jest nieodłącznym atrybutem jego terenowych wypraw. Nie dość, że Paweł do wytworzenia tego narzędzia kupił specjalną stal, to ją odpowiednio zahartował i odpuścił w ... piekarniku !?. Nóż został naostrzony i wyposażony w przepiękny, ręcznie robiony skórzany futerał. Zaskoczeniem dla wszystkich stał się końcowy gest Pawła. Ów ręcznie i przepięknie wykonany nóż został przekazany jako nagroda dla Fotografa Roku 2017 Okręgu Toruńskiego. Nic dodać, nic ująć.
 
 
Tekst:Janusz Kępa
parent menu item not found: "130"