HeaderSearchForm

Spotkanie OŚ ZPFP 25 maja 2018

23601959 1856264684395928 421022149 n
 
Witajcie! :-)
Przed nami kolejne otwarte spotkanie Okręgu Śląskiego ZPFP. Tym razem swoją prezentację będzie miał nasz członek Rafał Gawełda. Będzie to pokaz o tajemniczym tytule "Islandia w dwóch odsłonach". Dodatkowymi prezentacjami czas wypełnią nam Bogusława Jankowska oraz Artur Jurkowski. Na zakończenie spotkania odbędzie się konkurs na zdjęcie miesiąca. Zapraszamy!
 
Termin spotkania: Piątek 25.05.2018 o godz. 18.00 Miejsce: Duża Sala Konferencyjna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach przy ul. św. Huberta 43/45.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych fotografią przyrodniczą i działalnością Okręgu Śląskiego ZPFP. ​
Program spotkania:
1. Powitanie nowych osób
2. Prezentacja autorska członka OŚ ZPFP Rafał Gawełda pt. "Islandia w dwóch odsłonach"
3. Pokaz pt. "Zapylacze" - Bogusława Jankowska
4. Pokaz pt. "Troszkę Izraela" - Artur Jurkowski
5. Dyskusja na temat dodatkowych aktywności OŚ ZPFP.
6. Konkurs na zdjęcie miesiąca Konkurs na zdjęcie miesiąca:
Zasady: - otwarty dla wszystkich fotografów przyrody, - wybrane na spotkaniu prace publikowane będą na stronie Okręgu i profilu OŚ na FB -
Dla fotografii specjalnego wyróżnienia przewidziano nagrodę! -
3 kategorie konkursowe:
1. Zwierzęta - zdjęcia dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku - skrót kategorii ZW
2. Rośliny, grzyby, śluzowce, porosty - ujęcia w ich naturalnym środowisku - skrót kategorii RO
3. Krajobraz, kompozycja i forma, impresje - zdjęcia przyrody - skrót kategorii KR 
Do każdej kategorii można przedłożyć 3 fotografie - jpg o małej kompresji (większym rozmiarze), w przestrzeni barwnej sRGB, o wielkości 1080 pix wysokości (szerokość sama wyjdzie), gdy panorama wtedy 1920 pix szerokości. W opisie pliku należy zawrzeć: skrót kategorii-miesiąc-rok-nazwisko-tytuł zdjęcia (bez polskich liter ą, ę,...). Przykładowy opis pliku: KR-06-2015-Jurkowski-biala wiselka. Pliki cyfrowe należy przesłać w wiadomości o tytule "ZM ZPFP" na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. UWAGA NOWY ADRES EMAIL do zgłoszeń!!, w terminie do 23 maja 2018 roku Uwaga: - Fotografie muszą być wykonane w zgodzie z kodeksem etycznym ZPFP - Poziom obróbki fotografii powinien być zgodny z regulaminem konkursu na fotografa roku ZPFP.
ZAPRASZAMY do udziału w konkursie oraz spotkaniu :-)
Z pozdrowieniami w imieniu Zarządu OŚ ZPFP
parent menu item not found: "130"