HeaderSearchForm

Fotograf Roku 2016 w Okręgu Śląskim ZPFP

Mamy wyniki tegorocznego konkursu na Fotografa Roku 2016 w Okręgu Śląskim ZPFP.
 
Wyboru Laureatów dokonało Szanowne Jury w składzie: Katarzyna Gubrynowicz - przewodnicząca, Małgorzata Książkiewicz oraz Joanna Antosik
Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:-). 
Szczególne gratulacje należą się Rafałowi Gawełdzie za zdobycie Grand Prix i tytułu Fotografa Roku 2016 Okręgu Śląskiego ZPFP za fotografię Zwada
gp1
 
A oto Laureaci wszystkich 9 kategorii oraz, wybranej przez licznie zgromadzoną publiczność, Nagroda Publiczności:
KR - KRAJOBRAZ:
1 miejsce: Janusz Wojcieszak - Na brzegu
2 miejsce: Dariusz Przybyła - Ulotna chwila
3 miejsce: Łukasz Koba - Białowieża forest
Wyróżnienie: Sebastian Słonina - Wiosnozima
Wyróżnienie: Dariusz Wojtyła - Omega
fr1
fr2
 
PT - PTAKI:
1 miejsce: Tomasz Sczansny - Akrobatka
2 miejsce: Dariusz Przybyła - Zimowa refleksja
3 miejsce: Tomasz Sczansny - Zjawy 
Wyróżnienie: Michał Piekarski - Wiosenny puszek
Wyróżnienie: Zygmunt Urzędnik - Na patyku
 
pt1
pt2
 
SS - SSAKI:
1 miejsce: Łukasz Koba - Europejski klejnot 
2 miejsce: Dariusz Przybyła - Rudzielec 
3 miejsce: Łukasz Łukasik - Zimny prysznic
Wyróżnienie: Dariusz Przybyła - Szlachetne przyjaciółki 
Wyróżnienie: Michał Piekarski - W złocie
 
ss1
ss2
 
OP - OWADY i PAJĘCZAKI:
1 miejsce: Łukasz Koba - Marionetka
2 miejsce: Mirosław Wąsiński - Słoneczny jeleń
3 miejsce: Łukasz Łukasik - Hodowla 
Wyróżnienie: Mirosław Wąsiński - W morzu zieleni 
Wyróżnienie: Mirosław Wąsiński - Rykowisko
 
ow1
ow2
 
IZ - INNE ZWIERZĘTA:
1 miejsce: Paweł Niemiec - Diabeł
2 miejsce: Adrian Król - Zielono mi
3 miejsce: Adrian Król - David i Goliat
Wyróżnienie: Michał Piekarski - Kamuflaż
Wyróżnienie: Paweł Niemiec - Razem
 
in1
in2
 
RO - ROŚLINY, GRZYBY, ŚLUZOWCE, MCHY i POROSTY:
1 miejsce: Mirosław Wąsiński - Delikatna
2 miejsce: Zygmunt Urzędnik - U schyłku dnia 
3 miejsce: Zygmunt Urzędnik - Przymrozek im niestraszny 
Wyróżnienie: Tadeusz Bziuk - Obuwik
Wyróżnienie: Łukasz Łukasik - Wieżowce
 
ro1
ro2
 
KF - KOMPOZYCJA i FORMA:
1 miejsce: Aleksandra Radołowicz-Nieradzik - Baletnice
2 miejsce: Paweł Smolik - Makowisko
3 miejsce: Mirosław Wąsiński - Susza
Wyróżnienie: Dariusz Przybyła - Trójkąty 
Wyróżnienie: Jerzy Stasiak - W krzywym zwierciadle
 
ko1
ko2
 
IM - IMPRESJE:
1 miejsce: Paweł Niemiec - Wieje
2 miejsce: Tomasz Sczansny - Sypnęło 
3 miejsce: Janusz Wojcieszak - Trawy 
Wyróżnienie: Janusz Wojcieszak - We mgle 
Wyróżnienie: Bogusława Jankowska - Malowane wodą
 
im1
im2
 
SW - ŚWIAT W NASZYCH RĘKACH:
1 miejsce: Paweł Niemiec - Hałda marzec 02 
2 miejsce: Mirosław Wąsiński - Niespodziewany gość 
3 miejsce: Tomasz Sczansny - Może mnie nie zobaczą 
Wyróżnienie: Radosław Makowczyński - Pomyłka
Wyróżnienie: Paweł Niemiec - Hałda marzec 01
 
sw1
sw2
 
NAGRODA PUBLICZNOŚCI: Dariusz Przybyła - Wędrowiec
 
pub1
parent menu item not found: "130"